image

JESTEŚMY EKSPERTAMI W DZIEDZINIE INSTALACJI

  • 96% naszych realizacji przebiegło zgodnie z planem.

Nasza firma „Usługi Instalacyjno Sanitarne, Wod-Kan, C.O. Gaz Jurzysta Henryk” jest firmą rodzinną działającą na rynku hydraulicznym nieprzerwanie od 1994 roku. Od dnia powstania firmy, naszym głównym celem jest realizacja wszystkich zleconych nam prac z należytą starannością i świadczenie usług na wysokim poziomie.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zrozumieć Państwa potrzeby, rozwinąć nam nasze umiejętności w budowaniu instalacji: wodno-kanalizacyjnych, hydraulicznych, ciepła technologicznego i gazowych Z pasją i oddaniem podążamy i wdrażamy nowe rozwiązania w branży hydraulicznej. Zależy nam szczególnie na zadowoleniu klientów, dlatego dbamy zarówno o profesjonalizm wykonywanych prac, jakość wykorzystywanych materiałów i narzędzi, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni, tworząc dla Państwa lepsze jutro.

Cele i misja firmy:

Naszym głównym celem jest dostarczenie Państwu wody najwyższej jakości, spełniając przy tym wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. Nr 61, poz. 417 z późn. zm.). Równocześnie podążając za nowinkami technologicznymi tworzymy innowacyjne rozwiązania w naszej branży, jednocześnie zapewniamy fachową i rzetelną obsługę naszych klientów, terminową realizacja zadań oraz stosowanie materiałów sprawdzonych dostawców i producentów. Budowa, modernizacja i konserwacja sieci wodociągowych, wodno-kanalizacyjnych, instalacji sanitarnych, C.O., gazowych oparta jest na innowacyjnych rozwiązaniach na wysokim poziomie.

Postaw na Innowacyjność, Doświadczenie, Profesjonalizm. Tworzymy dla Ciebie.

Dlaczego Hydraulika Jurzysta?

Przechodzimy stały rozwój, a naszym nadrzędnym celem jest konsekwentne podnoszenie standardów świadczonych usług poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach technicznych nad pogłębianiem wiedzy z zakresu problematyki i innowacji technicznych związanych z zaopatrzeniem ludności w wodę i gospodarowania zasobami, obsługi urządzeń i konserwacji, napraw, automatyce przemysłowej i elektronice, technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, montażu, modernizacji i budowie instalacji sanitarnych, wodociągowych, kanalizacyjnych.

Tak więc, zarządzanie, wykonawstwo i nadzór nad pracami i robotami eksploatacyjnymi jak obsługa urządzeń, naprawy, konserwacje, przeglądy, roboty instalacyjno-montażowe wodno-kanalizacyjne prowadzone są pod nadzorem kadry inżynieryjno-technicznej oraz doświadczonej kadry zaangażowanych pracowników.

Posiadamy bogate zaplecze maszynowe dzięki któremu w połączeniu z doświadczoną i wyszkoloną kadrą pracowniczą możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo techniczne i pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Wykonaliśmy kilkadziesiąt inwestycji zarówno prywatnych jak również samorządowych.